Skip Navigation LinksÚvod > Aktuality
 
JEŠTĚ JSME NESKONČILI!

Vážení přátelé Pražského komorního divadla, děkujeme vám za všechny chvíle, které jste s námi strávili a na které nikdy nezapomeneme. Sledujte i nadále naše internetové stránky. Najdete zde informace o blížících se posledních představeních našeho souboru.

Režisér Radim Špaček připravuje o působení našeho souboru v Divadle Komedie dokument a natočil se svým týmem i dvanáct stěžejních titulů našeho repertoáru, které by měla odvysílat Česká televize.

Těšit se můžete i na připravovanou publikaci DIVADLO KOMEDIE 2002-2012, která mapuje naši desetiletou činnost.

Stále budete mít možnost odkoupit „suvenýry“ PKD v podobě placek s tvářemi herců, sadu novin České, Německé a Rakouské sezóny v „dárkovém“ balení, katalogu z výstavy Dana Trantiny „Hráči“ (v katalogu naleznete fotografie obrazů Dušana D. Pařízka a Davida Jařaba i kmenových herců PKD, např. Martin Finger, Ivana Uhlířová, Karel Roden, Gabriela Míčová, Roman Zach aj.), plakátů i programů k jednotlivým inscenacím a trik se symboly Německé sezóny (doprodej).

Kvůli případným dotazům či přáním můžete psát na e-mailovou adresu annahrneckova@gmail.com.

Bývalý šéf Komedie Dušan D. Pařízek: Píšu o daňovém ráji milionářů a nadnárodních korporací
Dušan D. Pařízek: Nespokojenci mě přitahují
Ende! Dál to nende! Konec jedné komedie
Konec éry. Pražské komorní divadlo dnes končí v Komedii
...ale krásné dny v Komedie už jsou u konce
Komedie hlásí: Game over
 
 

Klub

Sledujte i nadále internetové stránky PKD www.prakomdiv.cz, které budou v následujících měsících procházet rekonstrukcí.

Divadlo Komedie, Jungmannova 1, 110 00 Praha 1, Tel: +420 224 222 484-5, pokladna: +420 224 222 734 PO-PÁ 12:00-20:00, SO-NE dvě hodiny před představením